SKRIVBORD, med hyllplan, teak, "String", Karin och Nils "Nisse" Strinning, 1950-tal.

454680. SKRIVBORD, med hyllplan, teak, "String", Karin och Nils "Nisse" Strinning, 1950-tal.

Fyra hyllplan, två tidningshyllor för snedställning samt skrivbordsdel med två lådor.
Längd 80, bredd 60, höjd 198 cm.

Smärre slitage, smärre repor samt smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 10 300