MATTALLRIKAR, 10 st "Golden Basket" eller "Guldkurv" Royal Copenhagen.

454637. MATTALLRIKAR, 10 st "Golden Basket" eller "Guldkurv" Royal Copenhagen.

Bred gulddekorerad kant och dekor av förgylld korg med blommor i sepia.
Modell 595 9586
Diameter 24,6 cm.

Bruksskick, lätt slitage på gulddekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 595 9586
Diameter 24,6 cm.

Antal besök: 1 206