ALICE ECKERMANS. "Porträtt av Generalkonsul Adolf Berencreutz (1856-1946)", olja på duk signerad.

45460. ALICE ECKERMANS. "Porträtt av Generalkonsul Adolf Berencreutz (1856-1946)", olja på duk signerad.

70 x 87 cm.

Uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 87 cm.

Uppfodrad.

Antal besök: 2 108