ARNOLD ERES. Motiv med gitarr, olja på pannå, sign.

454601. ARNOLD ERES. Motiv med gitarr, olja på pannå, sign.

41x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x32 cm.

Antal besök: 478