BLÄCKHORN, rokokostil, 1900-talets början.

45455. BLÄCKHORN, rokokostil, 1900-talets början.

Gulmetall samt fajans. Skål uppburen av puttis. Höjd 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 139