SKRIVBORDSLAMPA, industridesign, saxmodell, 1900-tal.

454521. SKRIVBORDSLAMPA, industridesign, saxmodell, 1900-tal.

Grön. Total längd ca. 110 cm.

Bucklor. Skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön. Total längd ca. 110 cm.

Bucklor. Skador. Slitage.

Antal besök: 470