VÄGGHYLLOR, 2 st, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

454504. VÄGGHYLLOR, 2 st, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

Gavlar av gummiklädd metall. Hyllplan fanerade med teak. Gavlarnas höjd ca 102 respektive 26. Hyllplanens längd 60 respektive 80. Bredd 30 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre färgbortfall.

Antal besök: 274