BARSKÅP, art deco, Reiners Möbelfabrik i Mjölby, 1930-tal.

454454. BARSKÅP, art deco, Reiners Möbelfabrik i Mjölby, 1930-tal.

Längd 110 cm, höjd 115 cm, bredd 38 cm.
Mittdörr med svängfunktion samt flaskhållare.

Smärre fanerskador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 388