FERNAND LÉGER. Efter, komposition med kvinna, litografi, tryckt signatur, numrerad 170/500.

454432. FERNAND LÉGER. Efter, komposition med kvinna, litografi, tryckt signatur, numrerad 170/500.

Bildyta ca 45 x 34 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Fernand Léger (1881–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 45 x 34 cm.

Fernand Léger (1881–1955)

Antal besök: 1 456