TALLRIKSHYLLA, bemålat trä, 1900-talets senare hälft.

454352. TALLRIKSHYLLA, bemålat trä, 1900-talets senare hälft.

Bredd 80 cm. Höjd 73 cm. Djup 12 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 579