LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Carl Keijser & C:o, Westerås.

454348. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Carl Keijser & C:o, Westerås.

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 468