EUGEN TROST. "Zebra", kaffekoppar med fat, 4 delar, Gefle.

454321. EUGEN TROST. "Zebra", kaffekoppar med fat, 4 delar, Gefle.

Kaffekoppar höjd 6,5 cm.
Kaffefat diameter 13 cm.

Kopparna med sprickor, mindre krackelyr, fat med smärre repor.

Eugen Trost (1898–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekoppar höjd 6,5 cm.
Kaffefat diameter 13 cm.

Eugen Trost (1898–1983)

Antal besök: 2 060