RECIEVER, SABA Hifi Studio 8100, 1970-tal.

4542927. RECIEVER, SABA Hifi Studio 8100, 1970-tal.

Tillverkades mellan 1973 och 1977.
66x30x14cm.

Bruksskick, startar och lyser upp vid påslag.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

66x30x14cm.

Antal besök: 171