VASER 4 st, böhmiskt glas, 19/2000-tal.

45421. VASER 4 st, böhmiskt glas, 19/2000-tal.

Höjd ca 20,5 - 25 cm.

Bruksslitage. varav en pjäs har nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20,5 - 25 cm.

Antal besök: 897