BORDSLAMPA, glas, Le Verre Francais, 1900-talets första hälft.

454172. BORDSLAMPA, glas, Le Verre Francais, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 45 cm. Marmorerad glasmassa. Signerad Le Verre Francais.

Något ostadig samt lagad metalldel. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 164