SPEGEL MED KONSOL, grönmålade, sent 1900-tal.

454152. SPEGEL MED KONSOL, grönmålade, sent 1900-tal.

Spegelns mått 112 x 59 cm.
Bordets mått längd 77, bredd 30, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått 112 x 59 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 492