POTTSKÅP, England 1700-tal.

454150. POTTSKÅP, England 1700-tal.

Mahogny med beslag i mässing. Utdragbar nederdel, pardörrar samt bärhandtag. 56 x 43, höjd 73 cm.

Renoverat och kompletterat. Bruksslitage, sprickor, fläckar, blekt, stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 419