GARNITYR, 4 delar, silver, så kallad "Fischlandschmuck", stämplade Kramer.

454149. GARNITYR, 4 delar, silver, så kallad "Fischlandschmuck", stämplade Kramer.

1 par clips, clipsklämma stämplad ChrV mem dekor stämplad Kramer.
Armband, stämplad Kramer, bredd ca 3,5, längd ca 18 cm.
Hänge, stämplad Kramer, ca 6 x 4,5 cm. Kedja ej av silver, omärkt.
Ring, storlek ca 17.

Slitage, krackeleringar och sprickor i dekorer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring, storlek ca 17.

Antal besök: 667