BUSS samt LASTBIL, plåt och trä, 1900-tal.

454121. BUSS samt LASTBIL, plåt och trä, 1900-tal.

Plåt bil, GAMA, Patent Mechanik, längd 31 cm
Buss, trä, omärkt, längd 37 cm.

Slitage, repo, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repo, bucklor.

Antal besök: 683