HENRYK ROLINSKI. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.

454101. HENRYK ROLINSKI. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.

100 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 30 cm.

Antal besök: 7 391