SUPKOPPAR, 3 st, silver, BEFA samt GUFA, vikt 101,01 gram.

454086. SUPKOPPAR, 3 st, silver, BEFA samt GUFA, vikt 101,01 gram.

Höjd inklusive hänkel 5,7 cm.
Supkopp från GUFA ej förgylld invändigt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive hänkel 5,7 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 675