Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BRYNOLF FÄNGE. Sydländskt gatumotiv. Olja på duk. Signerad Fänge.
45396. BRYNOLF FÄNGE. Sydländskt gatumotiv. Olja på duk. Signerad Fänge.
45x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x54 cm.
Garpenhus Auktioner
1 758