BRYNOLF FÄNGE. Sydländskt gatumotiv. Olja på duk. Signerad Fänge.

45396. BRYNOLF FÄNGE. Sydländskt gatumotiv. Olja på duk. Signerad Fänge.

45x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54 cm.

Antal besök: 1 759