BLAD, 40 st. "Den stora bilparaden", Allers, 1940/50-tal.

453937. BLAD, 40 st. "Den stora bilparaden", Allers, 1940/50-tal.

40 blad från "Den stora bilparaden" utgiven av Allers
35,5 x 25 cm.

Bruksslitage, gulnade blad samt skador längs kanter. ej genomgångna i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 25 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 343