VAS, keramik, Motala Lervarufabrik, 1900-tal.

453791. VAS, keramik, Motala Lervarufabrik, 1900-tal.

Gröntonad glasyr. Höjd 23 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröntonad glasyr. Höjd 23 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 2 255