CLEMENS BRIELS. färglitografi, signerad och numrerad 11/190.

453728. CLEMENS BRIELS. färglitografi, signerad och numrerad 11/190.

"Life is just a speck of sand". Bildstorlek ca 41 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 626