VYKORT, drygt 100 st, topografi Helsingborg, 1900-talets början.

453710. VYKORT, drygt 100 st, topografi Helsingborg, 1900-talets början.

Ca hälften skrivna med frimärke och stämpel.
Dom flesta topografiska, samtliga över Helsingborg.
Ett vykort så kallat "pop-up" eller dragspelskort.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 809