GITARR, Bjärton, 1900-tal.

GITARR, Bjärton, 1900-tal.
453703. GITARR, Bjärton, 1900-tal.

I originalfodral.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalfodral.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 626