ANTIKA GRAVYRER/STENTRYCK, 4 st. 1800-tal. B.la. kungaporträtt.

45370. ANTIKA GRAVYRER/STENTRYCK, 4 st. 1800-tal. B.la. kungaporträtt.

47 x 41 och nedåt.

Slitage/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 41 och nedåt.

Slitage/fläckar.

Antal besök: 641