ANTIKA GRAVYRER, 2 st. 1700-tal. Ryssland samt Tyskland.

45366. ANTIKA GRAVYRER, 2 st. 1700-tal. Ryssland samt Tyskland.

26 x 19 samt 23 x 16 cm. Motiv med luftballong samt porträtt.

Revor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Revor, skador.

Antal besök: 1 250