TAKLAMPA, swedish grace, 1930-tal, total höjd ca. 64 cm.

453659. TAKLAMPA, swedish grace, 1930-tal, total höjd ca. 64 cm.

5 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Antal besök: 439