KERAMIK och GLASFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

453638. KERAMIK och GLASFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Vas, "Pampas vilda hästar"", Rosa Ljung.
Grytunderlägg, "Acapulco".
Glasflöte.
Ljuslykta.
Flaska, Holmegaard.

Flaska med invändig beläggning/rand. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grytunderlägg, "Acapulco".
Glasflöte.
Ljuslykta.
Flaska, Holmegaard.

Antal besök: 446