CLUBFÅTÖLJER, 1 par, Art Deco, 1920/30-tal.

453635. CLUBFÅTÖLJER, 1 par, Art Deco, 1920/30-tal.

Björkstomme.
Rygghöjd 76 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skinn med skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkstomme.
Rygghöjd 76 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skinn med skador, sprickor.

Antal besök: 882