FIGURIN, keramik, Kerttu Suvanto-Vaajakallio, Kupittaan Savi, 1900-talets första hälft.
453491. FIGURIN, keramik, Kerttu Suvanto-Vaajakallio, Kupittaan Savi, 1900-talets första hälft.
Höjd 26,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26,5 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 527