SKÅP MED GLASDÖRR, avlutad fur, sent 1800-tal.

453438. SKÅP MED GLASDÖRR, avlutad fur, sent 1800-tal.

Längd 80, bredd 50, höjd 167 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 298