VÄGGDEKORATION, Kina, 1900-tal.

453348. VÄGGDEKORATION, Kina, 1900-tal.

Förgylld, bland annat trä.
Stridsscener.
Höjd cirka 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, bland annat trä.
Stridsscener.
Höjd cirka 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 698