FRISÖRSTOL, Olymp, 1900-tal.

FRISÖRSTOL, Olymp, 1900-tal.
453333. FRISÖRSTOL, Olymp, 1900-tal.

Höjd ca 90 cm. Höj- och sänkbar.

Skada vid sömn. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skada vid sömn. Bruksslitage.

Antal besök: 1 493