SOFFA, Dux Ljungs Industrier AB, Malmö, 1900-talets andra hälft.

453321. SOFFA, Dux Ljungs Industrier AB, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Tvåsitssoffa med skydd för armstöden
Längd 168, bredd 84, höjd 74 cm.

Klädsel något fläckad, ett kantband löst på ett hörn, stoppning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 836