LARS JÖNSSON. Olja på duk, signerad och daterad 83.

453315. LARS JÖNSSON. Olja på duk, signerad och daterad 83.

Ca. 57x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 57x69 cm.

Antal besök: 2 203