VETTAR, 2 st, bemålat trä.

VETTAR, 2 st, bemålat trä.
45331. VETTAR, 2 st, bemålat trä.

Längd ca 43 resp 45 cm.
Enligt uppgift tillverkade av Kalle på Örn, Långören, Norra Ljusterö.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 43 resp 45 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 098