SERVERINGSVAGN, metall och glas, 1900-talets andra del.

453238. SERVERINGSVAGN, metall och glas, 1900-talets andra del.

Serveringsvagn i gulmetall samt skivor av mörktonat glas. Längd 50 cm. Bredd 37 cm. Höjd 70 cm. Med hjultrissor.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438