FÅTÖLJ och bord "YACHT" sent 1900-tal.

45323. FÅTÖLJ och bord "YACHT" sent 1900-tal.

Fåtölj i krom/svart läder, Längd 86,höjd 127cm, triangulärt bord med svart skiva.Design. Form: arkitekter MSA, Christina&Lars Andersson.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 494