KRUS SAMT SKÅL, 4 delar, keramik, Höganäs bl.a. Sven Bohlin.

453158. KRUS SAMT SKÅL, 4 delar, keramik, Höganäs bl.a. Sven Bohlin.

Höjd 10-26 cm.

Bruksslitage samt kantnagg på det stora kruset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-26 cm.

Antal besök: 365