VIKSKÄRM, rokokostil, 1900-talets början.

45311. VIKSKÄRM, rokokostil, 1900-talets början.

Förgylld stomme. Med dekor av voluter och rocailler. Längd 60, höjd 190 cm X 3.

Flertalet skador på pastellage samt dekordelar saknas. Färgbortfall. Gångjärn saknas på en del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 279