VAS, porslin, "Natalia Potocka", Johann Ender, Polen, 1900-tal.

453084. VAS, porslin, "Natalia Potocka", Johann Ender, Polen, 1900-tal.

Märkt Johann Ender P
Höjd 43 cm.

Bruksskick med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Johann Ender P
Höjd 43 cm.

Bruksskick med slitage.

Antal besök: 2 340