KASSASKÅP, omkring 1900.

KASSASKÅP, omkring 1900.
453083. KASSASKÅP, omkring 1900.

längd ca. 50, bredd 44, höjd 66 cm.

Slitage, repor, färgbortfall, rost, fläckar, slagmärken. Låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 517