SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, barockstil, 1900-tal.

45306. SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, barockstil, 1900-tal.

Svartlackerad med beslag i gulmetall. Längd 46, bredd 38, höjd 74 cm.

Nyckel saknas. Beslag med skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839