SOCKERSKÅL MED LOCK, empire, silver, Jacob Lenholm, Stockholm, 1834.

453022. SOCKERSKÅL MED LOCK, empire, silver, Jacob Lenholm, Stockholm, 1834.

Höjd 27,5 cm.
Stämplad "I.Lenholm, D4" på såväl skål som lock.
Vikt 616 g.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor. 2 fötter böjda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5 cm.
Vikt 616 g.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor. 2 fötter böjda.

Antal besök: 1 399