TRÅG, ek, allmoge, 1800-tal.

452978. TRÅG, ek, allmoge, 1800-tal.

Tråg/baktråg i ek, skuret i ett stycke med handtag.
61x52 cm, höjd 7 cm.

Bruksslitage, avslag i kanten på ca 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x52 cm, höjd 7 cm.

Antal besök: 565