DOCKVAGN, Emmaljunga, 1900-talets mitt.

452953. DOCKVAGN, Emmaljunga, 1900-talets mitt.

Höjd 69 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 726